אתרים ב: תכשיטים

טבעות אירוסין בקנייה ישירה מהבורסה ליהלומים, טבעות אירוסין לפי התקציב שלך, בחר את הטבעות אירוסין, בחר יהלום ורכוש עכשיו אונליין.
טבעת נישואין מסמלת את המחויבות הנוצרת בברית הנישואין. באתר של המעצב צדוק יהודה, תוכלו למצוא קטלוג מגוון של טבעות נישואין בשלל דגמים ועיצובים.
דיאמור טבעות אירוסין 2016 מהבורסה. דיאמור מתמחה בעיצוב תכשיטי יהלומים וטבעות אירוסין.
אתה רוצה להגיע לחנות תכשיטים מובילה ולבחור את טבעת האירוסין שלך מתוך מבחר רחב ומגוון? ברוך הבא אל "דיאמור"! אצלנו תוכל למצוא מגוון רחב של טבעות מהרכבים שונים וסוגים שונים: טבעות אירוסין זהב צהוב, טבעות אירוסין מזהב לבן, טבעות משובצות יהלומים, טבעות עם נראות קלאסית ואפילו טבעות במחירים...
תכשיטי רפאל - תכשיטי קבלה אנו ברפאל מעצבים ומייצרים תכשיטים שהם קמעות אישיים על פי עקרונות וסודות הקבלה והמקורות הרוחניים היהודיים. תכשיטי קבלה שילובי אותיות מהקבלה לכל אדם באופן אישי (מתנה מושלמת). בקרו באתרנו ותוכלו לרכוש >>
קולקציות התכשיטים של De Sol עוצבו על ידיי במיוחד בשבילך, תוך מחשבה על אופי קצת אחר, על אישיות שונה, על פריטים שכל אחת יכולה להתחבר אליהם, לפי הסטייל והאופי שלה. התכשיטים מעוצבים ברוח היוגה והמנדלות. התכשיטים משלבים מנדלות, לוטוסים וביטויים מעולם היוגה .
מיכאל כהן הוא מעצב תכשיטים מבין המובילים בארץ. מיכאל כהן עוסק בתחומים רבים ומגוונים שביניהם עיצוב טבעות אירוסין מיוחדות, טבעות נישואין ותכשיטים נוספים.
לקצ'ורי תכשיטים ויהלומים מייצרת תכשיטי יוקרה ומייצאת לארצות הברית תכשיטים בעיצובים מושלמים החל משנת 1978, דור שני ליהלומן לקח יוזמה לפתח את השוק הישראל ולייצר בעזרת כוח המפעל קטלוג טבעות אירוסין חדש ובלעדי ללקצ'ורי תכשיטים.
לקסם אין תאריך תפוגה. מגע מלטף של אמא, האהבה הראשונה, ריחות משכרים של גשם סתווי… כל דבר קורה מסיבה ומשאיר חותמת בזיכרונותינו. "איכן שיש אהבה יש חיים", אמר מהאטמה גנדי, חכם דורנו, וצדק. רגעי השמחה באים וחולפים, והחכמה האמיתית היא לדעת ליהנות מהם, כאן ועכשיו – עצרי את הזמן והרשי לעצמך...
גרשי אומנות בכסף מציעים כלי כסף יפהפיים בעיצוב אישי שעובר עם השנים בעסק המשפחתי. מוזמנים להיכנס לאתר ולהתרשם מהיצירות היפות מכסף טהור.

עמודים