אתרים ב: ראיית חשבון

אנו מספקים לעסקים מגוון מסלולי מימון באופן מהיר ויעיל. מסלולי מימון אלו מאפשרים ללקוחותינו לנהל את העסק שלהם בראש שקט וללא תלות באובליגו הבנקאי. לקוחותינו יכולים לשפר את תנאי התשלום, לשמור על תזרים מזומנים חיובי, להגדיל את המכירות ולחזק את הקשר עם הלקוחות.
משרד רואה החשבון גרינברג בכפר סבא מספק מגוון רחב של שירותים בתחום הנהלת החשבונות וראיית החשבון. המשרד מלווה מזה 40 שנים קהל רחב של לקוחות עצמאיים: עוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות בייצוג מול רשויות המס, מילוי דוחות מס שנתיים, הצהרות הון ועוד סל רחב של שירותים. משרד גרינברג מעניק ערך רב ללקוחות...
משרד רואי חשבון צעיר ואיכותי בירושלים. חיים פרנקלין ויונה כהן הקימו משרד אחרי שעבדו שנים במשרדי ראיית חשבון מובילים, התנסו בכל התפקידים, כולל התמחות גדולה בנושא ביקורות וליווי עסקים אל מול הרשויות (מס, ביטוח לאומי, ממשלה)
מדריך עוסק פטור, מדריך מס למקימים עסק ברשות המיסים. אתר זה מלווה בעלי עסקים בתחילת דרכם בצרוף דוגמאות ועוד
משרד רואי חשבון המתמחה בסוגיות מיסוי אמריקאי, ליווי וייעוץ ישראלים בעלי אזרחות אמריקאית, משקיעי נדלן בארצות הברית וחברות בעלות פעילות עסקית בארהב.
שמוליק בן שמעון הוא בין רואי החשבון המובילים בישראל. שמוליק אדם קפדן, חרוץ, רציני, אמין ומקצועי ביותר. עם שנים רבות של ניסיון, שמוליק מספר את השירות הטוב ביותר ללקוחותיו.
שירותים פיננסיים וכלכליים
פתיחת עוסק פטור, עוסק מורשה, הקמת חברה בע"מ. שירותי הנהלת חשבונות, דיווחים שוטפים, הגשת דוחות שנתים לעצמאים. עריכת דוחות כספים, ביקורת חברות על ידי רואה חשבון. חישובי כדאיות כלכלית, אישורים מיוחדים של רואה חשבון. החזרי מס לשכירים, החזרי מס שבח ועוד.
חולם על להקים עסק ? יש לך עסק קיים ואתה זקוק לשירותי הנהלת חשבונות ? - צור קשר עוד היום עם Accountancy ותן למיטב רואי החשבון בקריות לטפל בך. Accountancy רואי חשבון בקריות מלווים עוסקים פטורים, מורשים וחברות בקריות ובחיפה.
האם ידעתם שכ- 80% מהשכירים אשר משלמים מס, זכאים להחזרים כספיים מהמדינה, החזר מס ממוצע כ- 12,000 שקלים! התקשר/י עכשיו לבדיקת זכאות חינם 077-501-5161, אתם זכאים לממש את זכאותכם ולקבל את סכומי הכספים אשר מגיעים לכם. החזרי מס, החזר מס, החזרי מס לשכירים, החזרי רווח הון, החזרי מס שבח, החזרי מס לגמלאים...

עמודים