אתרים ב: כלכלה ועסקים

אתר אתר סופיה צעצועים חנות צעצועים ומוצרי תינוקות
רן הרינג - ניסיון רב בתחום העסקים נותן יעוץ אסטרטגיה ושיווק
ייעוץ אסטרטגי יעוץ אסטרטגי נדרש לרוב כאשר הארגון עומד מול שינוי בסיסי בסביבה העסקית, כאשר יש רצון להתרחב לשווקים או למוצרים חדשים, או לנוכח משבר מתהווה.
רן הרינג – פתרונות השיווק לעסקים גם אם מדובר בעסק קטן, חדש או גדול תחת קורת גג אחת! ייעוץ וליווי שיווקי, תכנית שיווקית, מיתוג עסקי,טיפים להכפלת רווחים, יעוץ מכירות, שיווק באינטרנט וברשתות החברתיות ושיווק במיקור חוץ.
אורתם - משרד אדריכלים ועיצוב פנים בדרום הארץ המתמחים בניהול פרוייקטים בתחום האדריכלות ועיצוב פנים. אנו מבצעים את כל סוגי הבנייה החל מהבניה ירוקה, בנייה רוויה, בנייה ציבורית ועוד.
מחפשים הלוואה למשכנתא? הגעתם למקום הנכון. המקור למשכנתא מציג עבורכם מגוון הצעות להלוואה לשם תשלום המשכנתא בתנאים משתלמים.
מחפשים שירותי הלוואות לעסקים? המקור לאשראי עסקי מציע עבורכם שלל שירותי הלוואות ומימון לעסקים בערבות מדינה. לפרטים כנסו
חברת קינגסטון מדפים וטכנולוגיות בע"מ מתמחה בייצור ייבוא שיווק והרכבה של מערכות ופתרונות אחסון, מדפים למחסן, מדפי תצוגה, מדפים מיד שנייה ועוד לניצול השטח באופן אופטימאלי על פי צורכי הלקוח, לחברות המובילות ביותר בתחומם בעולם.
מגזין לירות מציע לכל לקוחותיו שירות ייעוץ חינמי בכל נושאי הפיננסים המורכבים בארץ. גימלאים המתקשים עם קבלת זכויות הפנסיה או משקיעים שאינם מודעים להטבות מס ועוד. בקרו באתר והקדישו כמה דקות לקריאה.. אם תצטרכו עזרה אנחנו תמיד כאן לרשותכם.
אתר משכנתאמן הוא אתר הנותן מידע אובייקטיבי בנושאי משכנתא. יועץ משכנתאות בכיר משתף מהידע והנסיון שלו ונותן מידע בחינם בנוגע לתמהילי משכנתא, ריבית משכנתא, ביטוח משכנתא ושלל נושאים רלוונטיים נוספים.

עמודים