אתרים ב: טיולים

אתר עם כתבות וסיפורי דרך אישיים על טיולים בארץ ובחו"ל. כל כתבה מלווה בצילומים ולא פעם כוללת טיפים על אזורים פחות מוכרים, מיוחדים ומקוריים. בנוסף ניתן למצוא בחמושה בעדשה טיפים שיהפכו כל טיול לחוויה מושלמת וגלריית תמונות מהארץ ומהעולם.
Iholyland collect for you tours, churches and other holy places in Israel with pictures and publish it on our site. travel in israel is easy with Iholyland.
אירוח דורות, מתחם נופש המציע חווית אירוח עם בריכת שחיה, אטרקציות בקיבוץ ומסלולי טיול בקרבת מקום. האירוח כולל ארוחת בוקר ומתאים לזוגות, משפחות או קבוצות שרוצים לצאת לחופשה במחירים שווים לכל נפש. בגני דורות חדרי אירוח או חדרי אכסניה נעימים.
אתר מטיילים בעולם הוא אתר תיירות חדש המציג את מדריכי התיירות הטובים והיעילים ביותר ברשת עם מידע עדכני, מתומצת ואפקטיבי על היעדים הפופולריים בכל העולם. המדריכים באתר מסננים את המידע הלא נחוץ והמיותר, ודואגים להשאיר רק את המידע החשוב באמת.
אתר מטיילים בעולם הוא אתר תיירות חדש המציג את מדריכי התיירות הטובים והיעילים ביותר ברשת עם מידע עדכני, מתומצת ואפקטיבי על היעדים הפופולריים בכל העולם. המדריכים באתר מסננים מידע לא נחוץ ומיותר, ודואגים להשאיר רק את המידע החשוב באמת.
מנוע חיפוש מלונות חדש הסורק מיליוני מלונות וביקורות גולשים ברשת ומציג בעזרת אלגוריתם מיוחד את המלונות הטובים ביותר לפי ציוני הגולשים בפילוחים שונים כמו מיקום, שירות, תמורה למחיר וכו'
חדרי אירוח לפי שעות בחוסן מושב חוסן בגליל המערבי מחבק אתכם ומזמין אתכם לחוויית נופש מיוחדת - מלונות לפי שעות בחוסן – רגשות אהבה אל מול חוף גלילי
חדרי אירוח לפי שעה בבת ים כמה נפלא שאתם יכולים להיות כה ספונטניים ולהגשים פנטזיות לא גדולות בלי לחרוג מהתקציב שלכם ואף בלי להתרחק מהבית שלכם
אתר "ריזורט" הינו אתר נופש גדול המציע את כל סוגי מקומות האירוח בישראל, צימרים, וילות, מלונות בוטיק, סוויטות, ודירות נופש. באתר פירוט מלא על כל מקום אירוח, מפת הגעה מדויקת ותמונות HD, ישנו סינון מאוד מדויק שיעזור לכם למצוא את המקום המתאים עבורכם.

עמודים